COVID-19 piirangud

JCI Estonia Heategevuslik Presidendiball kindlasti toimub, aga nagu tänapäeval ikka, siis väikeste piirangutega.

Tulenevalt Vabariigi Valitsuse seatud piirangutest palume sul konverentsile pääsemiseks esitada üks järgnevatest tõenditest:

  1. COVID-19 vaktsineerimiskuuri läbimise tõend
  2. COVID-19 läbipõdemise tõend.

Pileti tagastamine

Kui soovid registreerimist tühistada, siis kehitivad järgnevad reeglid:

  • Tühistamise korral enne 10. novembrit saate 100% tagasimakse.
  • Tühistamise korral enne 13. novembrit saate 50% tagasimakse.
  • Tühistamise korral 15. novembril või peale seda, tagasimakset ei tehta.
Kui üritus toimub nagu ette nähtud ja sa peaksid haigestuma ning ei saa üritusel osaleda, siis palun ürita enda pilet mõnele JCI liikmele edasi müüa. Teise võimalusena võid meid teavitada ning me paneme su pileti müümise soovi JCI balli lehele üles.

Kuidas uued valitsuse piirangud JCI Estonia Presidendiballi mõjutavad? ​

Meie eesmärk on viia ellu JCI Estonia Presidendiball parimas võimalikus formaadis, samas ei saa me eirata vabariigi valitsuse korraldusi.

Täiendavad kontrollmeetmed kehtestatakse ajutiselt esmaspäevast, 25. oktoobrist kuni 10. jaanuarini 2022.

COVID-tõendina jäävad kehtima üksnes vaktsineerimist või COVID-19 haiguse läbipõdemist kinnitavad tõendid. See tähendab, et inimesed, kes pole COVID-i vastu vaktsineeritud või haigust läbi põdenud, ei saa enam osa võtta korraldatud tegevustest, kus COVID-tõend on nõutav.

Piirang hõlmab sportimist, treenimist, noorsootööd, huvitegevust, huviharidust, täienduskoolitust ja täiendõpet, samuti spordivõistluseid ning spordi- ja liikumisüritusi, avalikuks kasutamiseks mõeldud saunasid, spaasid, basseine, veekeskuseid ja ujulaid, avalikke koosolekuid ja üritusi, konverentse, teatrit, kontserte, kino, muuseume, näitusasutusi, meelelahutusteenuse osutamist, toitlustusettevõtteid.

Vaatamata piirangutele ootame kõiki neid, kes saavad, Botaanikaaeda. Otsime lahendusi, et kaasata neid, keda uus piirang taksitab kohale tulemast.