Seadustest tulenevalt oleme kohustatud oma kalleid kliente teavitama  ostu ja privaatsustingimustest.

Üldtingimused

Käesolevaid müügitingimusi reguleerib JCI Tallinn MTÜ (edaspidi JCI Talinn), registrikood 80052705, Ahtri tn 8, Tallinn, Harjumaa 10151

Lisaks käesolevatele tingimustele reguleerivad e-poest
www.ball2021.jci.ee ostmisel tekkivaid õigussuhteid Eesti Vabariigis kehtivad õigusaktid.

Lepingu sõlmimine

JCI Tallinna ja kliendi vahel jõustub müügileping alates tellimuse kinnituse järgi tasumisele kuuluva summa laekumisest JCI Tallinn MTÜ arvelduskontole.

Tooteid enne müügilepingu jõustumist ei broneerita. Tellimused, mille eest ei ole tasutud, annulleeritakse kahe (2) päeva möödudes alates tellimuse vormistamisest.

Hind

JCI Tallinn e-poes müüdavate toodete hinnad on märgitud tootelehtedel. Kõikide toodete hinnad on esitatud eurodes. Kampaaniate soodushindade puhul on tootelehel näha vana hind ja uus hind.

Tellimusele lisandub Sinu poolt valitud tarneviisile vastav kohaletoimetamise tasu.

JCI Tallinn jätab endale õiguse teha müügihindades muudatusi. Nimetatud muudatusi kajastatakse e-poes www.ball2021.jci.ee.

Toodete saadavus

JCI Tallinn teeb kõik võimaliku, et e-poes märgitud laoseisud vastaksid tegelikkusele, kuid võib tekkida olukord, kus tootelehel märgitud laoseis ei ole õige.

Kui oled tellinud toote, mis on tegelikult otsa saanud, siis võtame sinuga esimesel võimalusel ühendust ning lepime kokku kõige sobivama lahenduse. Kuna kõik e-poes olevaid tooteid toodame vastavalt tellimustele juurde jõuab toode sinuni 7-10 päeva pärast peale makse laekumist.

Tagastamine ja ümbervahetamine

JCI Tallinn e-poest ostetud tooteid on võimalik tagastada või ümber vahetada 14 päeva jooksul alates toote kättesaamisest, edasta meile kirjalik avaldus e-posti aadressile presidendiball@jci.ee. Avalduses palume Sul märkida ostu sooritaja ees- ja perekonnanimi, tellimuse number ning ostu kuupäev.

JCI Tallinn kannab Sulle raha tagastatud toote eest üle samale kontole, millelt ost sooritati. Raha tagastatud toodete eest hüvitame Sulle 1-3 tööpäeva jooksul alates toodete jõudmisest JCI Tallinn lattu. Toode peab olema postitatud Omniva või  Itella SmartPost vahendusel JCI Tallinn nimele 14 päeva jooksul alates toote kättesaamisest.

Tellimuse täies mahus tagastamisel, juba kliendi poolt tasutud transpordikulu ei tagastata. Samuti tasub klient kõik toote tagastamisega seotud transpordikulud.

Tagastamisele või ümbervahetamisele ei kuulu mistahes kampaania- või soodustooted.

Tagastamisele ei kuulu JCI Estonia Heategevusliku presidendiballi loterii piletid.

JCI Estonia Heategevusliku presidendiballi piletite tagastamisele kehtivad eritingimused:

 • Tühistamise korral enne 9. novembrit saate 25% tagasimakse.
 • Tühistamise korral 10. novembril või peale seda, tagasimakset ei tehta.

NB! Veebipoel on õigus taganeda müügitehingust ning nõuda ostjalt tagasi kaup, kui kauba hind veebipoes on eksituse tõttu märgitud oluliselt alla kauba turuhinna.

Tagastatava või ümbervahetatava toote seisukord:

 • Tagastamisele või ümbervahetamisele kuuluv toode ei tohi olla kahjustunud.
 • Kui tagastatav toode (ja toote pakend) on halvenenud ja halvenemine on põhjustatud asjaoludest, mis ei ole tingitud JCI Tallinna või toote mittesihipärasest kasutamisest, on JCI Tallinnal õigus tasaarvestada toote väärtuse vähenemine Sinu poolt toote eest tasutud ning Sulle tagastamisele kuuluva summaga.
 • Tasaarvestamiseks teavitame Sind edastades sellekohase avalduse e-posti aadressile.
 • Tagastamisele või ümbervahetamisele kuuluv toode ei tohi omada kasutamise märke.
 • Kui selgub, et toodet on kasutatud, juhindub JCI Tallinn mõistliku kasutuse põhimõttest – kui kauba sobimatuses veendumiseks tuli seda proovida, loetakse kaup mittekasutatuks. JCI Tallinnon õigus tasaarvestada kasutamisest tingitud toote väärtuse vähenemine Sinu poolt toote eest tasutud ning Sulle tagastamisele kuuluva summaga.

VAIDLUSTE LAHENDAMINE

Anname endast parima, et kõik probleemid ja mured saaksid lahendatud läbirääkimiste teel.

Palun kirjuta meile presidendiball@jci.ee, kus märgi ära tellimuse esitaja nimi, kontakttelefon, tellimuse number ja toote tingimustele mittevastavuse või puuduse täpne kirjeldus.

JCI Tallinna- l on vastavalt Tarbijakaitseseadusele kohustus vastata kirjalikult 15 päeva jooksul.

Kui ostja ja JCI Tallinn ei suuda lahendada vaidlust kokkuleppe teel, siis on ostjal võimalik pöörduda Tarbijavaidluste komisjoni poole. Tarbijavaidluste komisjoni pädevuses on lahendada ostja ja JCI Tallinn MTÜ vahel sõlmitud lepingust tulenevaid vaidlusi. Ostja kaebuse läbivaatamine komisjonis on tasuta.

Ostja võib pöörduda ka Euroopa Liidu tarbijavaidlusi lahendava platvormi poole.

TINGIMUSTE MUUTMINE

JCI Tallinn-l on õigus e-poe arengust tulenevalt ning e-poe parema ja turvalisema kasutamise huvides käesoleva lepingu tingimusi ja hinnakirja muutma ning täiendama.

Tingimuste ja hinnakirja muudatused ning täiendused jõustuvad vastava muudatuse või täienduse avaldamisest interneti leheküljel presidendiball@jci.ee.

JCI Tallinn-l on õigus ühepoolselt ette hoiatamata muuta kampaaniate ja mängude tingimusi ning neid tühistada.

Ostja võib pöörduda Euroopa Liidu tarbijavaidlusi lahendava platvormi poole.

TELLIMUSE VORMISTAMINE

 • Vali meelepärane toode ja lisa see ostukorvi
 • Ostukorvis saad tooteid juurde lisada, kustutada ja muuta
 • Tellimuse vormistamiseks vajuta nuppu „mine maksma“
 • Sisesta arvelduse andmed ning lisa lähima pakiautomaadi nimi lahtrisse.
 • Vali sobiv makseviis – 24h jooksul pangaülekandega.
 • Nõustu müügi- ja privaatsustingimustega ning tellimuse esitamiseks vajuta nuppu “Esita tellimus”
 • Tellimus loetakse edukalt sooritatuks, kui oled makse sooritanud
 • Teatise tellimuse kinnitusega saadame Sulle e-mailile
 • Juba kinnitatud tellimuse tühistamise või muutmise soovi korral võta palun meiega ühendust presidendiball@jci.ee

TASUMINE

 • JCI Tallinna e-poes sooritatud ostude eest tasutakse 100% ettemaksuna. Tellimuste eest saab tasuda  pangaülekandega.
 • Tasumine toimub väljaspool e-poodi turvalises keskkonnas, valides valikust pangaülekandega maksmise, tuleb peale tellimuse esimest meilile arve, kus on pangaülekande sooritmaiseks vajalikud andmed.

KOHALETOIMETAMINE

 • Kuna me teame, et soovid pakki ruttu-ruttu kätte saada, siis anname endast parima, et see võimalikult kiirest Sinuni jõuaks.
 • Laos olemas olevate toodete tellimuse vormistamisest pakiautomaati jõudmiseks võib kuluda 5 kuni 10 tööpäeva.
 • Itella SmartPOSTi, Omniva, DPD jne pakiautomaati tellides tuleb paki saabumisel Sinu mobiiltelefonile SMS-teade, milles antakse Sulle teada pakiautomaadi asukoht ning uksekood.

Lisaküsimuste korral võta meiega julgel ühendust presidendiball@jci.ee